Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Konsultant klienta niemieckojęzycznego

Bydgoszcz

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis stanowiska:
&#8226; Pierwszy kontakt z Klientem drogą telefoniczną i mailową
&#8226; Rejestrowanie i przyjmowanie zgłoszeń o usterkach od Klientów
&#8226; Rozwiązywanie problemów informatycznych zgłaszanych przez Klientów
&#8226; Monitorowanie i nadzór nad terminowością realizacji zgłoszeń
&#8226; Udzielanie porad informatycznych
&#8226; Eskalacja problemów wyspecjalizowanym działom technicznym

Wymagania:
&#8226; Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego &#8211; warunek konieczny
&#8226; Komunikatywna znajomość języka angielskiego
&#8226; Umiejętność pracy zespołowej
&#8226; Umiejętności interpersonalne
&#8226; Zaangażowanie i chęć do nauki
&#8226; Dyspozycyjność i elastyczność

Oferujemy:
&#8226; Umowę o pracę (po okresie próbnym)
&#8226; Ciągłe doskonalenie umiejętności językowych
&#8226; Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in.prywatna opieka medyczna)
&#8226; Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: kmr@cyclad.pl/ w treść wiadomości wpisując nr referencyjny: CC14/NIEMIECKI/BYD/TOPOGLOSZENIA/34.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 10 Luty, 2014  21:09

Identyfikator: 496348

Wyświetleń: 3876