Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik biurowy - praca w Niemczech

Niemcy

Aktualnie poszukujemy odpowiednich osób zainteresowanych pracą w Niemczech na stanowisku: pracownik biurowy.

Wymagania:
&#8226; wykształcenie wyższe
&#8226; doświadczenie w pracy biurowej
&#8226; znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym
&#8226; biegła znajomość programów MS Office
&#8226; umiejętność obsługi urządzeń biurowych
&#8226; samodzielność i zaangażowanie
&#8226; motywacja do pracy w Niemczech

Obowiązki:
&#8226; przyjmowanie i obsługa połączeń telefonicznych
&#8226; przyjmowanie poczty oraz przesyłek kurierskich
&#8226; obsługa dokumentów w formie elektronicznej
&#8226; archiwizacja dokumentów
&#8226; koordynacja obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji

Mile widziane:
&#8226; prawo jazdy kat. B [mile widziany własny samochód]

Oferujemy:
&#8226; umowę o pracę na pełen etat
&#8226; możliwość odpłatnego zakwaterowania
&#8226; zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy
&#8226; świadczenia socjalne
&#8226; pracę od zaraz

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres e-mail: info@fair-torun.pl/.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 19 Listopad, 2014  14:08

Identyfikator: 529552

Wyświetleń: 2781