Kujawsko-pomorskie

Operator Sztancy w produkcji papierowej poligraficznej - Bydgoszcz

Bydgoszcz

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy poligraficznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Operator Sztancy
w produkcji papierowej poligraficznej

SZTANCA/11/15

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:

&#8226;Ustawianie i obsługa maszyny sztancującej;
&#8226;Dostarczanie materiałów produkcyjnych (arkuszy papierowych) do maszyny;
&#8226;Wykrawanie papieru, tłoczenie arkuszy papierowych;
&#8226;Przygotowywanie urządzeń i narzędzi do pracy;
&#8226;Kontrola jakości wytwarzanych elementów zgodnie z procedurami;
&#8226;Zgłaszanie potrzeb remontowych oraz uwag odnośnie stanu technicznego maszyn i urządzeń.

Wymagania:

&#8226;Min. 3 miesiące doświadczenia w obsłudze maszyny sztancującej;
&#8226;Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze falcerki, niciarki lub innych maszyn do obróbki papieru;
&#8226;Dobry wzrok, motywacja i chęć rozwoju w branży poligraficznej;
&#8226;Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane poligraficzne i pokrewne.

Nasz Klient oferuje:

&#8226;Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie międzynarodowej;
&#8226;Atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy;
&#8226;Pracę w systemie 3-zmianowym;
&#8226;Szkolenia specjalistyczne i możliwość dalszego rozwoju w branży poligraficznej;
&#8226;Ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku, pakiet sportowy.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz nr referencyjny SZTANCA/11/15 w temacie wiadomości na adres: ilona.morawska@adecco.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 19 Styczen, 2016  15:35

Identyfikator: 572800

Wyświetleń: 2611