Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pilnie poszukujemy do pracy mężczyzn z Chełmży i okolic.

Chełmża

Miejsce wykonywania pracy: m. Chełmża woj. kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska:

&#8226; Praca fizyczna przy produkcji mas asfaltowych i pap
&#8226; Praca od Poniedziałku do Piątku oraz Soboty

Szukamy osób:

&#8226; Chętnych do pracy fizycznej
&#8226; Nastawionych na realizację celów
&#8226; Mile widziane doświadczenie przy produkcji mas asfaltowych
&#8226; Gotowych do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

&#8226; Umowę zlecenie ze stałą stawką godzinową 11 zł/h
&#8226; Szkolenie
&#8226; Pracę realizowaną w sposób bezpieczny.

Zainteresowane oferta osoby proszę o przesyłanie CV na adres: malgorzata.miciak@polskihr.pl/

Ogłoszenie dodane: Piatek, 13 Maj, 2016  13:22

Identyfikator: 582596

Wyświetleń: 1898