Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Konstruktor Zbiorników Ciśnieniowych

Bydgoszcz

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży stalowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: KZC/02/16

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Główne obowiązki:

&#8226; Projektowanie zbiorników ciśnieniowych i bezciśnieniowych;
&#8226; Wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych, opracowywanie dokumentacji technicznej;
&#8226; Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych podczas realizacji projektu;
&#8226; Współpraca z Jednostkami Notyfikowanymi na etapie zatwierdzania dokumentacji;
&#8226; Wsparcie działu handlowego przy wprowadzaniu nowych produktów;
&#8226; Zarządzanie projektem oraz nadzorowanie pracy zespołu projektowego.

Wymagania:

&#8226; Znajomość norm projektowych, np.: EN 13445, AD2000, WUDT;
&#8226; Znajomość Dyrektywy Ciśnieniowej PED;
&#8226; Min. 2-letnie doświadczenie w projektowaniu zbiorników ciśnieniowych i/lub urządzeń ciśnieniowych (np. rurociągi, hydrofory, filtry, zawory ciśnieniowe, itp.);
&#8226; Znajomość oprogramowania 2D/3D;
&#8226; Znajomość j. angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym;
&#8226; Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną w j. angielskim;
&#8226; Wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne;
&#8226; Otwartość na nowe rozwiązania i innowacyjność w rozwiązywaniu problemów.

Nasz Klient oferuje:

&#8226; Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim;
&#8226; Pracę stacjonarną w wymiarze pełnego etatu z możliwością 2 dni w tygodniu pracy zdalnej;
&#8226; Wynagrodzenie miesięczne oraz premie uzależnione od wyników;
&#8226; Specjalistyczne szkolenia;
&#8226; Dofinansowanie do kursów językowych;
&#8226; Możliwość pomocy przy relokacji, partycypacji w kosztach dojazdu do/z pracy;
&#8226; Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. pakiet medyczny, karta sportowa, bony świąteczne, imprezy integracyjne);
&#8226; Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji oraz udziału w realizacji projektów od etapu sprecyzowania założeń poprzez produkcję, aż do testów końcowych.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz nr referencyjny KZC/02/16 w temacie wiadomości na adres:

ilona.morawska@adecco.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 23 Luty, 2016  18:10

Identyfikator: 575964

Wyświetleń: 2382