Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Agent / Doradca ds. Odpowiedzialności Cywilnej

Grudziądz

Solace Sp. z o.o. jest firmą zrzeszającą grupę prawników, którzy świadczą usługi doradcze z zakresu odzyskiwania odszkodowań z tytułu naruszenia praw czy wypadku. Umiejętnie łącząc usługi doradcze i prawnicze, tworzymy nową jakość dla Klientów i więcej możliwości dla Pracowników. Pracując z nami, możesz rozwijać się w dwóch dziedzinach jednocześnie oraz uczestniczyć w unikalnym programie rozwoju.

Do nowobudowanej sieci sprzedaży Solace Sp. z o.o. poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:

&#8226; Pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych
&#8226; Weryfikacja spraw
&#8226; Współpraca ze środowiskiem likwidacji szkód osobowych

Oferujemy:

&#8226; nowy atrakcyjny system wynagradzania dla kandydatów bez doświadczenia
&#8226; kompleksowy i profesjonalny program szkoleń &#8211; start w karierę
&#8226; możliwość podnoszenia kwalifikacji i jasno określoną ścieżkę kariery
&#8226; elastyczne godziny pracy (możliwość łączenia pracy agenta z dotychczasową pracą).

Oczekujemy:

&#8226; minimum średniego wykształcenia
&#8226; zaangażowania i konsekwencji w działaniu
&#8226; otwartości na ludzi i chęci do budowania długotrwałych relacji
&#8226; komunikatywność i umiejętności słuchania ludzi będzie Twoim atutem.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV wraz z podaniem stanowiska oraz lokalizacji na adres email

rekrutacja@solace.pl/

solace.pl/

Prosimy o załączenie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Piatek, 01 Pazdziernik, 2010  11:25

Identyfikator: 230954

Wyświetleń: 11552