Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Drukarz, Aplikant folii/Montażysta

Pruszków

Grupa ADVERTIS to studio kreatywne o mocno ugruntowanej pozycji na rynku, które skupia swą uwagę na kompleksowej obsłudze projektowej i wykonawczej w zakresie designu miejsca, produktu, wzornictwa i elementów identyfikacji wizualnej oraz działa jako wsparcie marketingowe, eventowe i PR-owe.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:
- realizacja planu produkcji w zakresie: obsługi plotera drukującego, tnącego oraz wyklejaniu powierzchni reklamowych
- realizacja montaży wew. elementów reklam zewn. i wew. oraz wystroju wnętrz
- realizacja montaży zewn. w zakresie instalacji reklam zewn. i wew. oraz wystroju wnętrz
- zapis wykonanych czynności w dokumentacji systemowej i jakościowej
- dbanie o stanowisko pracy oraz o maszyny i urządzenia
Wymagania:
- min. 2-letnie doświadczenie
- wykształcenie co najmniej zawodowe lub średnie techniczne
- znajomość przygotowalni i druku cyfrowego wielkoformatowego (obsługa RIPa, profile)
- doświadczenie w wyklejaniu powierzchni reklamowych prostych i skomplikowanych
- otwartość na nowe technologie - chęć nauki i doskonalenia umiejętności
- dokładność, wysoka kultura pracy
- umiejętność pracy w zespole
- zaangażowanie i motywacja do pracy
Oferujemy:
- możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń
- dobrą atmosferę w miejscu pracy
- po okresie próbnym możliwość stałego zatrudnienia
- oferujemy zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie w branży reklamowej
- atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od efektów

Lokalizacja: Pruszków (5 minut od stacji kolejki WKD Tworki).

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
rekrutacja@advertis.pl/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 12 Sierpien, 2010  10:59

Identyfikator: 211882

Wyświetleń: 23636