Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Drukarz UV

Toruń

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy poligraficznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Drukarz UV
UV/09/15

Miejsce pracy: Toruń, Bydgoszcz

Zadania:
&#8226; Przygotowanie do druku;
&#8226; Uzbrajanie i obsługa maszyny w produkcji;
&#8226; Praca według systemu 5S.

Wymagania:
&#8226; Doświadczenie w obsłudze maszyny drukującej UV (mile widziane Stainman, Sakurai);
&#8226; Mile widziane wykształcenie poligraficzne lub pokrewne;
&#8226; Podstawowa znajomość obsługi komputera.

Nasz Klient oferuje:
&#8226; Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie międzynarodowej;
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy;
&#8226; Możliwość dofinansowania relokacji lub zwrot kosztów dojazdów;
&#8226; Benefity i dodatki dla pracowników (opieka medyczna lub dodatkowe ubezpieczenie na życie);
&#8226; Pracę w systemie zmianowym.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz nr referencyjny UV/09/15 w temacie wiadomości na adres:

ilona.morawska@adecco.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Piatek, 18 Wrzesien, 2015  16:15

Identyfikator: 562031

Wyświetleń: 2914