Kujawsko-pomorskie

Poszukujemy osób do obsługi klienta oraz organizacji szkoleń

Świdnica

W związku z dynamicznym rozwojem oraz planowanym otwarciem biura w mieście Świdnicy, firma szkoleniowo &#8211; doradcza, zajmująca się edukacją z zakresu elementarnej wiedzy finansowej oraz budowania bezpieczeństwa finansowego, wykorzystując najnowsze strategie i narzędzia zgodne z międzynarodowymi standardami poszukuje kandydatów na stanowisko:

Konsultant ds. organizacji szkoleń dla klientów indywidualnych i biznesowych

Zadania:
Do głównych zadań osoby na tym stanowisku będzie należała współorganizacja spotkań i szkoleń dla klientów indywidualnych oraz biznesowych, pozyskiwanie nowych klientów dla firmy.

Szkolenia są związane z edukacją w zakresie elementarnej wiedzy finansowej zgodnie ze standardami i polityką firmy.

Wymagania:
- minimum średnie wykształcenie
- niekaralność
- wysoka kultura osobista
- komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- umiejętność pracy w zespole
- nastawienie na realizację postawionych celów
- umiejętność organizacji czasu pracy

Oferujemy:
- wysokie wynagrodzenie
- profesjonalne szkolenia przygotowujące do pracy
- opiekę w okresie wdrożeniowym
- dostęp do szkoleń podnoszących kwalifikacje
- nieustanny rozwój osobisty i zawodowy
- możliwość awansu na wyższe stanowiska
- nagrody za wysokie zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
- prestiżowe certyfikaty ukończonych szkoleń licencyjnych

Zgłoszenia (CV ze zdjęciem) proszę przesyłać za pomocą formularza.
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami!

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Ogłoszenie dodane: Niedziela, 22 Kwiecien, 2012  10:33

Identyfikator: 393162

Wyświetleń: 154003