Kujawsko-pomorskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Pracownik Produkcji - Obs£uga Wtryskarek

Bydgoszcz

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

PRACOWNIK PRODUKCJI - OBS£UGA WTRYSKAREK

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Dla naszego Klienta - producenta wyrobów z tworzyw sztucznych - poszukujemy pracowników na stanowisko produkcyjne, przy obs³udze wtryskarek.

Zadania:
&#8226; Odbiór detali z wtryskarki,
&#8226; Pakowanie,
&#8226; Monta¿
Dodatkowe informacje:
&#8226; Praca w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym.

Wymagania

&#8226; Mile widziane do¶wiadczenie na stanowisku produkcyjnym,
&#8226; Chêæ i motywacja do pracy.

Numer referencyjny oferty: PP/10/2011/BDG

Prosimy o przysy³anie aplikacji na adres bydgoszcz@startpeople.pl/ i dopisanie w CV:

*Wyra¿am zgodê na umieszczenie moich danych osobowych w zbiorze danych prowadzonym przez Start People Sp. z o.o. z siedzib± w £odzi (90-425) przy ul. Piotrkowskiej 111, w celu niezbêdnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustaw± z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

*Wyra¿am zgodê na udostêpnienie moich danych osobowych przez Start People Sp. z o.o. z siedzib± w £odzi (90-425) przy ul. Piotrkowskiej 111, potencjalnym pracodawcom w celu niezbêdnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych.

Og³oszenie dodane: Piatek, 07 Grudzien, 2012  12:47

Identyfikator: 429425

Wy¶wietleñ: 2945

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Pracownik Magazynu B³onie. Praca Od Zaraz!
  2. Pracownik produkcji
  3. Pracownik hali (Przebudowa sklepu) - Sulechów
  4. pracownik hali- wyk³adanie towaru
  5. Pracownik Hali &#8211; Stoisko: Tekstylia Domowe