Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik sortowni - Bydgoszcz!

Bydgoszcz

Agencja Ochrony Specjał wspierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych, lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni:

Pracowników do segregacji surowców wtórnych

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska:

- praca przy taśmie,

- sortowanie surowców wtórnych (butelek plastikowych, kartonów, puszek),

- praca w systemie zmianowym pon-pt (06:00-18:00).

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

- mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy:

-pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

-zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,

-wynagrodzenie 2600 zł brutto,

-odzież roboczą,

-pracę w miłej atmosferze ( akceptacja i wsparcie osób niepełnosprawnych),

-możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń socjalnych,

-możliwość uzyskania ryczałtu na dojazd do pracy,

-przeszkolenie oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Osobom z orzeczeniem o niepełnosprawności po przepracowanych 3 miesiącach umożliwiamy:

- dofinansowanie do leków co 6 miesięcy,

- dofinansowanie do okularów co 2 lata,

- dofinansowanie dojazdów do pracy,

- dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego,

- pomoc w nagłych wypadkach,

- możliwość skorzystania do 75% dofinansowania na zorganizowane przez Firmę wyjazdy zagraniczne,

- preferencyjne ceny na usługi i produkty medyczne oferowane przez GK Specjał.