Kujawsko-pomorskie Darmowe Ogłoszenia


Kujawsko-pomorskie

zmień miasto

Kujawsko-pomorskie / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Spawacz Mig

(Inowrocław)
Spawacz Mig


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży metalowej, poszukujemy Kandydatów z Inowrocławia i okolic na stanowisko:

Spawacz MIG

Nr ref.: SPAWINO/10/16

Miejsce pracy: Inowrocław

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie przygotowanie detali do spawania, spawanie metodą MIG oraz czyszczenie elementów stalowych.

Nasze wymagania:
&#8226; Uprawnienia spawalnicze MIG (aktualny certyfikat) &#8211; warunek konieczny;
&#8226; Min. roczne doświadczenie w spawaniu metodą MIG;
&#8226; Dyspozycyjność i gotowość do pracy od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:
&#8226; Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym;
&#8226; Umowę o pracę tymczasową za pośrednictwem naszej agencji;
&#8226; Stawkę godzinową plus system premiowy;
&#8226; Wynagrodzenie zawsze na czas;
&#8226; Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.


Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz nr referencyjny SPAWINO/10/16 w temacie wiadomości na adres:

Wioletta.piasta@adecco.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: &#8222;Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Plac Europejski 2, 00-844 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.&#8221;

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.


Ogłoszenie dodane
: Poniedzialek, 10 Pazdziernik, 2016  10:31Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl