Kujawsko-pomorskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Spawacz &#8211; z aktualnymi uprawnieniami 311 i 111

Toruñ

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Aktualnie dla Naszego Klienta firmy dzia³aj±cej od 20 lat na rynku w bran¿y ciep³owniczej, sanitarne i ogólnobudowlanej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ GAZOWY I ELEKTRYCZNY

Zadania:
- spawanie gazowe i/lub elektryczne

Wymagania:

- min. 2 lata do¶wiadczenia jako spawacz
- aktualne uprawnienia spawalnicze metoda 311 i metoda 111

Oferujemy:

- praca w firmie o ugruntowanej pozycji
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowê o pracê
- premie uznaniowe

Osoby zainteresowane powy¿szym stanowiskiem zapraszamy do przes³ania aplikacji.
aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/SPAWACZ_GAZOWY_I_ELEKTRYCZNY/4872-2913-25-a45-1704.html

b±d¼ kontakt telefoniczny z Mart± Jakack± tel.518200962