Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Zatrudnię chippendales

Sopot

Jesteśmy wysoko renomowanym klubem w Sopocie i szukamy mężczyzn do pokazów tanecznych.
Wymagania:
Miła aparycja, znajomość j. angielskiego, kreatywność, wyczucie estetyki, komunikatywność.
Obowiązki:
Taniec średnio co godzinkę przez 1 piosenkę, rozmowa z klientkami.
Oferujemy:
Wysokie zarobki, miłą atmosferę pracy, szkolenia.

Zgłoszenia proszę wysyłać wraz ze zdjęciem twarzy i sylwetki bądź umawiać się telefonicznie na spotkanie pod nr 606367004

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 25 Pazdziernik, 2012  15:54

Identyfikator: 422240

Wyświetleń: 8688