Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Zatrudnimy szwaczki/krawcowe/krawca

Włocławek

Typ ogłoszenia: Dam Prace

OBOWIĄZKI:

Zszywanie powierzonych elementów odzieżowych
Cięcie elementów odzieżowych
Mierzenie i wykańczanie ubiorów

WYMAGANIA:

Doświadczenie na stanowisku szwaczki
Szybkość w zszywaniu elementów odzieżowych
Znajomość obsługi maszyn szyjących

OFERUJEMY:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Stałe wynagrodzenie + premie
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

skk.erecruiter.pl//Offer.aspx?oid=2443997&cfg=e3f6d2f4045b4e6e839d8854a15e2c6e&fromSkk=1487937244252&ejoId=6227&ejorId=16731&comId=20133054

Ogłoszenie dodane: Piatek, 24 Luty, 2017  12:55

Identyfikator: 606053

Wyświetleń: 1849