Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Spedytor Międzynarodowy

Bydgoszcz

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży logistyczno-spedycyjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: SPM/04/16/BDG

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Główne obowiązki:
&#8226; Organizacja przewozów międzynarodowych
&#8226; Monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych, dbanie o jakość i terminowość
&#8226; Rozwiązywanie ewentualnych problemów związanych z przewozem towarów
&#8226; Pozyskiwanie oraz rozwijanie współpracy z przewoźnikami
&#8226; Planowanie przewozów, ustalanie warunków transportu
&#8226; Wprowadzanie zleceń do systemu komputerowego
&#8226; Utrzymywanie komunikacji oraz współpraca z Klientami w zakresie przyjętych zleceń
&#8226; Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:
&#8226; Min. 1,5 roku doświadczenia na analogicznym stanowisku spedytora międzynarodowego
&#8226; Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
&#8226; Dodatkowym atutem będzie wykształcenie wyższe kierunkowe (Logistyka, Transport, Spedycja itp.)
&#8226; Dobra znajomość pakietu MS Office
&#8226; Znajomość giełd transportowych
&#8226; Łatwość nawiązywania kontaktów
&#8226; Umiejętności negocjacyjne
&#8226; Dążenie do osiągania celów

Nasz Klient oferuje:
&#8226; Możliwość współpracy z dynamicznie rozwijającą się firmą z branży logistyczno-spedycyjnej
&#8226; Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta w oparciu o umowę o pracę
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
&#8226; Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu
&#8226; Miłą atmosferę pracy

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz nr referencyjny SPM/04/16/BDG w temacie wiadomości na adres:

ilona.morawska@adecco.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Piatek, 08 Kwiecien, 2016  16:52

Identyfikator: 579719

Wyświetleń: 1910