Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierowca kat. C + E

Bydgoszcz

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży złomowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: Kierowca/06/15
Miejsce pracy: Bydgoszcz oraz cała Polska

Zadania:

&#8226; Przewóz towarów pojazdem specjalistycznym (hakowiec z przyczepą 40t DMC) na terenie całej Polski (głównie Północnej i Środkowej),
&#8226; Przewidywane kursy jedno-, dwudniowe na wyznaczonych trasach, możliwe trasy kilkudniowe;
&#8226; Codzienny kontakt z Centralą; punktami skupu złomu oraz odbiorcami złomu;
&#8226; Sprawdzanie poprawności załadunku towaru;
&#8226; Stosowanie się do wyznaczonych norm spalania paliwa powierzonego pojazdu;
&#8226; Dbałość o powierzony sprzęt;
&#8226; Udział w oferowanych szkoleniach.

Wymagania:

&#8226; Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku kierowcy w transporcie krajowym lub zagranicznym (pojazdy specjalistyczne lub ciężarowe) &#8211; warunek konieczny;
&#8226; Czynne prawo jazdy kat. C+E, aktualne badania psychotechniczne i aktualna karta kierowcy &#8211; warunek konieczny;
&#8226; Umiejętność obsługi urządzeń z ekranem dotykowym (tablety, telefony, itp.);
&#8226; Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane kierunki mechaniczne i pokrewne;
&#8226; Wysoka dyspozycyjność i elastyczność w podejściu do pracy, wysoka kultura osobista;
&#8226; Mile widziane doświadczenie w kierowaniu hakowcami (wywrotki, betoniarki, itp.);
&#8226; Mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi oraz pozwolenie do pracy na wys. powyżej 1,2m;
&#8226; Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w kierowaniu pojazdami ciężarowymi z przyczepą.

Nasz Klient oferuje:

&#8226; Zatrudnienie w stabilnej i rozwojowej firmie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu;
&#8226; Pracę na terenie Polski od poniedziałku do piątku (sporadyczne dyżury w soboty);
&#8226; Służbowy telefon komórkowy lub tablet po okresie próbnym;
&#8226; Elastyczne godziny pracy, zgodnie z przepisami prawa dla kierowców zawodowych;
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne oraz premie i bonusy;
&#8226; Pracę w przyjaznym zespole.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV i nr ref. Kierowca/06/15 w temacie wiadomości na adres:

ilona.morawska@adecco.com

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 26 Czerwiec, 2015  15:26

Identyfikator: 553362

Wyświetleń: 3824