Kujawsko-pomorskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Iqos Expert Leads

Bydgoszcz

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Manpower to ¶wiatowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddzia³ów. Wspó³pracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym ma³ymi i ¶rednimi przedsiêbiorstwami ze wszystkich sektorów, a tak¿e najwiêkszymi ¶wiatowymi korporacjami.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Ekspert Innowacyjnego Produktu

Lokalizacja: Toruñ
Praca Tymczasowa
Nr ref EIP/037/WMR

Opis stanowiska:
- Aktywna promocja i doradztwo w zakresie oferowanego produktu
- Utrzymywanie i pielêgnacja d³ugofalowych relacji z Klientami
- Realizowanie planów sprzeda¿owych
- Raportowanie do prze³o¿onego

Wymagania:
- Doskona³e umiejêtno¶ci interpersonalne i komunikacyjne
- Wysoka kultura osobista
- Du¿a samodzielno¶æ w dzia³aniu, zaanga¿owanie i bardzo dobra organizacja pracy
- Determinacja i zorientowanie na cel
- Mile widziane do¶wiadczenie w sprzeda¿y

Oferujemy:
- Pracê w oparciu o umowê zlecenie
- Dwusk³adnikowe wynagrodzenie: wynagrodzenie podstawowe + prowizje
- Niezbêdne narzêdzia pracy, w tym iPad
- Du¿± swobodê w dzia³aniu
- Elastyczne godziny pracy
- Ciekaw± pracê, któr± mo¿na po³±czyæ z innymi obowi±zkami
- Szkolenie wdro¿eniowe, umo¿liwiaj±ce zdobycie wiedzy na temat produktu oraz nowych umiejêtno¶ci

Masz pytania? Zainteresowa³a Ciê oferta?
Zadzwoñ: +48882907795
Napisz: pracuj@manpower.pl/

Prosimy o za³±czenie do aplikacji nastêpuj±cej klauzuli: "Niniejszym wyra¿am dobrowolnie zgodê na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzib± w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów zwi±zanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustaw± z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyra¿am tak¿e zgodê na udostêpnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów zwi±zanych z procesem rekrutacji. Przys³uguje mi prawo dostêpu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 412.

Og³oszenie dodane: Piatek, 21 Kwiecien, 2017  13:41

Identyfikator: 610134

Wy¶wietleñ: 3600

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Expert Us³ugi Geodezyjne Miros³aw Brzeziñski
  2. Expert w zakresie sprzeda¿y nieruchomo¶ci