Kujawsko-pomorskie

Przedstawiciel Handlowy z doświadczeniem w branży reklamowej

Toruń

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów z Torunia i okolic na stanowisko:

Nr ref.: PHREK/08/15

Miejsce pracy: Toruń

Zadania:
&#8226; Organizacja spotkań z osobami odpowiedzialnymi za zamówienia i decyzje, negocjacje handlowe na bazie sporządzanych ofert;
&#8226; Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów;
&#8226; Opieka nad realizacją kontraktów;
&#8226; Realizacja planów sprzedażowych;
&#8226; Cotygodniowe raportowanie swojej pracy;
&#8226; Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:
&#8226; Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B &#8211; preferowane w agencji reklamowej realizującej kontrakty reklamowe dla firm, sprzedaż gadżetów, eventów itp.;
&#8226; Bardzo dobra znajomość technik sprzedaży i negocjacji;
&#8226; Wysoka kultura osobista;
&#8226; Doskonała prezentacja;
&#8226; Komunikatywność i zdolności interpersonalne;
&#8226; Samodzielność i umiejętność organizacji własnej pracy;
&#8226; Kreatywność i inicjatywa w działaniu, determinacja;
&#8226; Czynne prawo jazdy kat B.

Nasz Klient oferuje:
&#8226; Umowę o pracę ;
&#8226; Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu,
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie;
&#8226; Przejrzysty system premiowy;
&#8226; Samochód służbowy.

Oferta dotyczy pracy stałej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV wraz z nr ref: PHREK/08/15 w temacie wiadomości na adres:

ilona.morawska@adecco.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Sroda, 12 Sierpien, 2015  14:52

Identyfikator: 558275

Wyświetleń: 2035