Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Monter rusztowań fasadowych/ Eisenach Niemcy

Stanowisko: Monter rusztowań fasadowych. Prawo jazdy kat. B i wymagany niemiecki
Miejsce pracy: okolice Eisenach, Niemcy
Znajomość języka niemieckiego: KOMUNIKATYWNA
Nr oferty 03/35/PF/2017

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Monter rusztowań fasadowych

Opis / Obowiązki:
Ilość miejsc: 2.
Miasto: okolice miasta Eisenach, Niemcy.
Praca jest natychmiast aktualna lub w możliwie szybkim terminie.
Praca jest na stałe, bezpośrednio w niemieckim zakładzie wynajmu i montażu rusztowań fasadowych.
Praca jest w systemie akord, 5 do 6 dni w tygodniu (45 do 55 godz. tygodniowo).

Główne zadania:
Praca na akord.
Montaż i demontaż rusztowań na budowach.
Załadunek i rozładunek rusztowań na budowie.

Wymagania:
wysoki wzrost. Min. 178cm wzrostu
Doświadczenie zawodowe przy montażu rusztowań mile widziane, ale niekoniczne.
Doświadczenie w pracach wysokościowych.
Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego (minimalna).
Wymagane prawo jazdy kat. B.
Dobra kondycja, przyzwyczajenie do wielogodzinnej ciężkiej pracy fizycznej.

Oferujemy:
Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne.
Praca w akordzie, stawka godzinowa brutto: od 11,00 euro / m2.
Dodatkowe wynagrodzenie za rozładunek rusztowań z pojazdu.
Zarobek miesięczny netto ok. 1500 do 2300 euro.
Zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim na podany adres mailowy
rekrutacjacorona-silesia.pl/ wpisując w temacie wiadomości nr oferty: 03/35/PF/2017
lub zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego 519 685 033 lub 519 685 142

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 28 Sierpien, 2017  11:04

Identyfikator: 619473

Wyświetleń: 1030