Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Produkcja, logistyka i ogrodnictwo

Elblag

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Firma VP Flex oferuje prace za granica w biurze posrednictwa pracy z 20 letnim stazem. Posiadamy ogrome doswiadczenie w sektorze zatrudnienia. Obecnie poszukujemy pracowników do pracy w Holandii. Jesli chcesz wiecej informacji, skontaktuj sie z nami.

produkcja, logistyka, ogrodnictwo

Miejsce pracy: Holandia

Obowiązki:

&#8226;Produkcja (pakowanie/ sortowanie/ układanie towarów)
&#8226;ogrodnictwo (sadzenie, scinanie, sortowanie - owoców, warzyw, kwiatów)

Wymagania:

&#8226;kobiety i pary do 40 lat
&#8226;mile widziana znajomsc jezyka obcego, ale nie wymagana

Oferujemy:

&#8226;przejrzystą formę zatrudnienia
&#8226;atrakcyjne zarobki dla rozpoczynających karierę pracowników
&#8226;zakwaterowanie
&#8226;ubezpieczenie
&#8226;transport do pracy
&#8226;opiekę polskiego koordynatora

Kazda zainteresowana osobe prosze o kontakt telefoniczy i e-mail maksymalnie do czwartku , wyjazd w piatek. Liczba miejsc ograniczona.

zapraszamy do naszego oddzialu w Elblagu

ul. Nitschmana 30-32

82-300 Elblag

tel. 552304084

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 12 Czerwiec, 2017  17:00

Identyfikator: 613620

Wyświetleń: 1714