Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

SPAWACZ MAG - darmowa kwatera - Niemcy

Niemcy, Drezno

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS High Quality Workers z siedzibą w Warszawie, oddziałami we Wrocławiu i Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Niemczech.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację &#8211; czekamy na Ciebie!
Obecnie dla naszego klienta renomowanej, niemieckiej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Stanowisko: SPAWACZ MAG
Miejsce pracy: Niemcy, okolice Drezna

Opis stanowiska pracy
&#8226; Spawanie metodą MAG
&#8226; Spawanie konstrukcji stalowych, elementów maszyn, balustrad

Oferujemy:
&#8226; Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę na warunkach niemieckich
&#8226; Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez Pracodawcę (pokoje 2-3 osobowe)
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki wg iGZ
- Dodatki za nadgodziny +25%
- Dodatki za nocki +25%
- Dodatki za niedziele +50%
- Dodatki za święta +100%
&#8226; Pomoc w załatwieniu formalności przed wyjazdem
&#8226; Pomoc u uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych
&#8226; Kontakt z opiekunem w kraju i za granicą

Wymagania
&#8226; Uprawnienia i doświadczenie w spawaniu MAG
&#8226; Znajomość języka niemieckiego
Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Zainteresowanych proszę o wysłanie cv na adres: niemcy@axialus.pl/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 23 Listopad, 2017  14:31

Identyfikator: 624999

Wyświetleń: 1114