Kujawsko-pomorskie

Przedstawiciel Handlowy z doświadczeniem w branży motoryzacyjnej

Bydgoszcz

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta, serwisu samochodów specjalistycznych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: DTH/05/14
Miejsce pracy: Bydgoszcz oraz woj. kujawsko-pomorskie

Główne obowiązki:
• Pozyskiwanie i obsługa nowych klientów w zakresie m.in. sprzedaży agregatów, pojazdów ciężarowych chłodniczych i usług serwisowych;
• Dbanie o rozwój współpracy z obecnymi klientami;
• Konsultacje i doradztwo w sprawach technicznych;
• Kreowanie, wsparcie i rozwój sprzedaży w dedykowanym regionie sprzedaży w oparciu o przyjętą strategię rozwoju firmy;
• Osiąganie założonych wyników sprzedaży, marży i przepływu należności;
• Monitorowanie rynku;
• Wdrażanie, prowadzenie, kontrola akcji promocyjnych i materiałów handlowo-marketingowych;
• Prowadzenie dokumentacji handlowej i sprawozdawczej oraz raportowanie wyników bezpośrednio do Dyrektora Handlowego.

Wymagania:
• Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży bezpośredniej;
• Min. roczne doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej w branży motoryzacyjnej – warunek konieczny;
• Wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziane techniczne o specjalności elektromechanik lub mechanik;
• Mile widziana znajomość zagadnień w zakresie naprawy podwozi pojazdów ciężarowych – mechanika i elektryka;
• Czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do codziennych wyjazdów służbowych;
• Mile widziana znajomość j. angielskiego;
• Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, Word);
• Zdolność dobrej organizacji pracy własnej;
• Dyspozycyjność, zaangażowanie, samodzielność;
• Mile widziane odbyte szkolenia specjalistyczne i certyfikaty w zakresie serwisu pojazdów ciężarowych.

Nasz Klient oferuje:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Pracę od poniedziałku do piątku o charakterze mobilnym;
• Narzędzia do wykonywania powierzonej pracy: samochód służbowy, telefon, laptop;
• Wynagrodzenie podstawowe oraz premie uzależnione od wyników pracy.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz nr referencyjny DTH/05/14 w temacie wiadomości na adres:
ilona.morawska@adecco.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Sroda, 21 Maj, 2014  10:35

Identyfikator: 507471

Wyświetleń: 3270