Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Konsultant Telefoniczny z j. rosyjskim

Bydgoszcz

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Firma Eco-Vital poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

- telefoniczny kontakt z klientem,
- zapraszanie na spotkania pokazowe.

Wymagania:

- biegła znajomość języka rosyjskiego (wymóg konieczny!)
- łatwość nawiązywania kontaktów,
- podstawowa znajomość obsługi komputera,
- umiejętność pracy w zespole,
- komunikatywność,
- miły głos przez telefon,
- zaangażowanie,
- pozytywne nastawienie.

Oferujemy:

- elastyczne godziny pracy, system pracy dwuzmianowy,
- miłą atmosferę i warunki pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
- profesjonalne szkolenia,
- atrakcyjny system prowizyjny, uzależniony od efektów pracy,
- niezbędne narzędzia pracy.