Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Asystent ds. komunikacji i administracji

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Znasz język angielski i rosyjski na poziomie bardzo dobrym?

Możesz pochwalić się nienaganną organizacją pracy własnej?

Masz doświadczenie w pisaniu artykułów i komunikatów?

Nie czekaj, aplikuj na stanowisko: Asystenta ds. komunikacji i administracji.

oferujemy
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
bonusy wakacyjne i świąteczne
dofinansowanie edukacji i szkoleń zewnętrznych
atrakcyjne wynagrodzenie
przyjazne środowisko
możliwość rozwoju zawodowego

zadania
współpraca z działem komunikacji grupy w zakresie tłumaczeń, weryfikacji i publikacji informacji dla pracowników firmy
tłumaczenie dokumentów na potrzeby wewnętrzne
prowadzenie gazetki firmowej i pisanie artykułów
odbieranie telefonów i obsługa kanałów komunikacji
obsługa korespondencji i przesyłek
obsługa odwiedzających gości
organizowanie spotkań, podróży służbowych i działań z Funduszu Świadczeń Socjalnych
przygotowywanie prezentacji na wysokim poziomie
zarządzanie bazą kontaktów
koordynowanie udziału pracowników w szkoleniach on-line
współpraca z innymi działami w firmie
wykonywanie bieżących zadań ad-hoc

oczekujemy
znajomości języka angielskiego i rosyjskiego na poziomie bardzo dobrym
zaawansowanej znajomości pakietu Ms Office
doświadczenia w korzystaniu z wewnętrznych kanałów komunikacji, takich jak intranet
doświadczenia w pisaniu komunikatów wewnętrznych, artykułów itp.
dobrej organizacji pracy
umiejętności analitycznego myślenia

Agencja zatrudnienia &#8211; nr wpisu 47
Masz pytania? Napisz do mnie:
paulina.matuszewska@randstad.pl

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 21 Listopad, 2023  11:33

Identyfikator: 736874

Wyświetleń: 2921